ZAVOLI'DEN TAKSİCİ ESNAFA AVANTAJLI PROTOKOL

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası İle Zavoli-Cangas Şirketler Grubu arasında imzalanan protokolde araçlarına LPG sistemi takacak taksicilere önemli avantajlar sağlanacak. Zavoli-Cangas şirketler grubu ile İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası arasında imzalan protokolde, araçlarını LPG’ye dönüştürecek esnafa önemli avantajlar sağlanacak. Protokol kapsamında montaj indirimleri, motor sigortası, uzun vadede ödeme gibi seçenekler sunulacak.

rotokolün İmza töreninde konuşan İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, Taksicilerin öncelikli yakıtı olan LPG’nin hem tasarruf hem de çevreci özelliği nedeniyle tercih edildiğini belirterek şunları söyledi: “Burada önemli olan araçlarını LPG’ye dönüştürecek taksici esnafımızın, kalitede, tasarrufta, performansta, dönüşüm sonrası hizmette, garantide, güvenlikte ve tabii ki fiyatta bir sorunla karşılaşılmaması, arkasında ciddi kurumsal bir markanın durmasıdır. Biz bu konuda araştırma yaptırdık. Zavoli-Cangas şirketler grubuyla bir dizi sıkı pazarlıklar sonucu protokolü imzaladık. Amacımız taksici esnafımıza bu anlamda ciddi,kalcı bir muhatap sağlamaktı,çözüm ortağı bulmaktır.”

Zavoli - Cangas Sıralı Otogaz Sistemleri Türkiye Satış Müdürü Fırat Edemen ise konuşmasında, Türkiye’nin çevreci gücünü üstün teknolojiyle buluşturduklarını, AR-GE’ye önemli yatırımlar yaptıklarını belirterek şunları söyledi: “Alanında dünya lideri olan Zavoli ile Türkiye’nin ihracat markası ve hızla büyüyen şirketi Cangas’ın bütün teknolojisini taksici esnafımızın hizmetine sunuyoruz. Başkanımızı, odamızı, bize güvenen taksici esnafımızı asla ve asla mahcup etmeyeceğiz. Bu protokolü aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi olarak da algılıyoruz. Biz taksici esnafa ticari gözle bakmıyoruz. Onlar bir kentin sosyal,kültürel yüzüdür, rehberidir, tarihidir. Fiyatlardaki büyük indirimin sebebi de budur.”