HAKKIMIZDA

Zavoli LPG ve CNG Otomotiv Dönüşüm Sistemleri, İtalya Cesena’da kurulmuştur. Üretim ve satışta kısa sürede pazar payını katlayarak dünya liderleri arasında yerini almıştır. 5.000 m2 kapalı, toplamda 10.000 m2 alanda kurulmuş olan üç fabrikası ile yıllık 200.000 adet üretim kapasitesine sahiptir.

İleri düzey teknolojik altyapısı ve AR-GE çalışmaları ile sektöre yön ve yenilik getiren Zavoli; FFS (Fuel System Solutions) grubunun ana parçasıdır. FSS, artan oto gaz sistemi ve yedek parça ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş, birçok farklı şirketi bünyesinde bulunduran, Amerikan merkezli uluslararası platformdur.

30’dan fazla ülkede sektörünün öncüsü olan Zavoli; Türkiye’de distribütörlüğüne Zavoli Polaris ile devam etmektedir. Zavoli Polaris, 18 yıldır, %100 tüketici memnuniyetini ilke edinerek; güvenilir yenilikçi, teknolojik ve doğa dostu ürünlerini tüketicilerine sunmaya devam etmektedir.

Zavoli Polaris, Türkiye genelinde 5 Bölge Bayiliği ve 350 noktada satış ve servis ağı ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde %25 pazar payına varan satış hacmine ulaşan Zavoli Polaris, gerçekleştirdiği örnek dönüşüm be montaj AR-GE çalışmalarıyla sektörünün öncü ve lider firması olmaya devam etmektedir.