YETKİLİ SERVİS STANDARTLARIMIZ

Siz değerli müşterilerimizin, sevdiklerinizi, ailelerinizi taşıdığınız araçlarınız, sizin için olduğu kadar bizim için de çok önemli. Bu nedenle biz Zavoli ailesi olarak, Yetkili Servislerimizi, müşterilerimize en iyi hizmeti, en güvenli şekilde verebilmeleri koşuluyla belirliyoruz.

Aşağıda belirttiğimiz hususlar ile, size, iyi bir dönüşüm servisini nasıl ayırt edebileceğinizin anahtarını sunuyoruz. Zavoli Yetkili Servislerinden hizmet almadan önce, servisin bu koşulları sağlayıp sağlamadığına dikkat etmenizi öneriyoruz:

- Tüm yetkili bayilerimizin, il bazında sıralanmış listesine, internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu listede yer almayan hiçbir LPG dönüşüm servisi, Zavoli Yetkili Servisi değildir. Lütfen bu listeye dikkat ediniz ve yalnızca listede yer alan bayilerden hizmet almaya özen gösteriniz.

- Zavoli Yetkili Bayiine ilk girdiğiniz anda temizliği, görünümü, personel yeterliliği, montaj alanının büyüklüğü ile görsel olarak size güven vermelidir. Dikkat etmeniz gereken birkaç nokta:

  • Montaj alanındaki müşteri araçları yeterince iyi korunuyor mu?
  • Montaj esnasında döşemelerinize zarar gelmemesi için direksiyon, vites ve koltuk kılıfı kullanılıyor mu?
  • Servislerde, montaj alanında sigara içilmesi kesinlikle yasaktır. Bu kurala uyuluyor mu?
  • İşletmenin görebileceğiniz bir yerine “Tavsiye Edilen Zavoli Montaj Fiyat Listesi” asılmış mı?

- Örnek bir Zavoli Yetkili Servisinde, siz kapıdan içeri girdiğinizde, bir yetkili sizinle ilgilenmelidir. Bu kişinin, sorduğunuz soruları yanıtsız bırakmaması, aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermesi gerekmektedir. - Zavoli Yetkili Servislerinde, yeterli sayıda personel bulunması gerekmektedir. - Görsel olarak sizi tatmin eden, gösterilen ilgiyi yeterli bulduğunuz, sorularınızın cevap bulduğu yetkili servislerimizde mutlaka aşağıdaki belgeleri görmek istediğinizi söyleyiniz:

  • - Türk Standardları Enstitüsü tarafından verilen TS 12664-1 sayılı HİZMET YETERLİLİK BELGESİ
  • - Zavoli Genel Merkezi tarafından teknik personele verilmiş eğitim sertifikası.
  • - Motorlu araçlarla ilgili mesleki faaliyette bulunanlar – ZORUNLU SERVİS SİGORTASI
  • - Aracınız servisteyken yangın, işçilik hatası, hırsızlık, doğal afet vb herhangi bir nedenle aracınızda oluşabilecek herhangi bir hasarı karşılamak üzere yalnızca Zavoli Yetkili servisleri için hazırlanmış ZAVOLİ ÖZEL İŞYERİ POLİÇESİ
SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEMİZ VE YETKİLİ SERVİSLERİMİZİ BEKLENTİLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA YENİLEYEBİLMEMİZ İÇİN, SERVİSLERİMİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORUNUZU, SORUNUNUZU VE ŞİKAYETİNİZİ TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN 44 44 985 NO.LU TELEFON HATLARIMIZDAN ARAYARAK YA DA info@zavoli.com.tr ADRESİNE MAİL ATARAK BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ. HER ÖNERİ, YORUM VE SORUNUZ İTİNA İLE İNCELENECEKTİR.